Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534
příspěvková organizace

Lehkoatletický čtyřboj v Litvínově

Přijeli jsme, soutěžili jsme, zvítězili jsme

Dne 19.5. 2015 se utkali žáci speciálních škol v lehkoatletickém čtyřboji. I letos jsme dovezli silnou sestavu z řad našich žáků a úspěšně reprezentovali naši školu v běhu, sprintu, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Sečtením všech bodů jsme získali celkové 1.místo mezi těmito školami v našem kraji.

Nejúspěšnější byli:

Kristýna Čonková4.B –  běh 600 m  – 1. místo                                                               skok do dálky – 2. místo                                                   

Evžen Vöröš4.B –sprint - 2. místo                                                                                                                                               

Vanesa Grunzová5.A – hod kriketovým míčkem  – 1. místo                        

 celkové – 1. místo v kategorii mladší dívky                                                                                                            

Denisa Kicová5.A –  sprint  – 3. místo                                                            

Tomáš Čonka 5.A - sprint – 1.místo  běh 1000 m – 1. místo                                             – hod kriketovým míčkem  – 1. místo                                               – skok do dálky – 2. místo                            

             – celkové – 1. místo v kategorii mladší chlapci   

Kristián Adam  6. A – sprint – 2. místo                                                                                                                                                           – hod kriketovým míčkem  – 3. místo                                                                                                                                                           – skok do dálky – 2. místo                                                                                                                                                           – celkové – 2. místo v kategorii starší chlapci a postupuje do krajského kola                         v Děčíně           

Sabina Fraňová  8. A – hod kriketovým míčkem  – 2. místo                                                                                                      – běh 800 m – 2. místo                                                                                                                                                                                                                                                                       

Patrik Dupák  8.A –  běh 1500 m  – 2. místo                                                                                                                                                            

Martin Michna  8.B –  sprint  – 3. místo                                                                                                                                                            –  skok do dálky  – 3. místo                                                                                                                         – hod kriketovým míčkem  – 1. místo                                                                                         – celkové – 3. místo v kategorii starší chlapci a postupuje do krajského kola                         v Děčíně                                                                                                                                                                       

Dagmar Demeterová  8. C – sprint – 2. místo                                                                                                                                                           – běh 1000 m – 1. místo                                                                                                                                                – hod kriketovým míčkem  – 3. místo                                                                                                                                                           – skok do dálky – 1. místo                                                                                                                                                           – celkové – 1. místo v kategorii starší dívky a postupuje do krajského kola                         v Děčíně          

 

Žáci  Dagmar Demeterová 8.C, Martin Michna 8.B a Kristián Adam 6. A se zúčastní krajského kola v Děčíně již příští týden.

 

Pochvalu za účast také získávají – Kamila Gregorová 6.A a Jan Fraňo 4.B.

Mgr. Jana Nekolová, Mgr. Michal Jelínek, Jana Hrzánová, Jakub Novotný

Více na záložce Fotogalerie - album Lehkoatletický čtyřboj