Archiv: !

Polytechnická výuka našich žáků na Střední škole technické, Most – Velebudice

Naši žáci pracovali pod odborným vedením učitelů odborného výcviku.

V měsíci květnu byla ukončena odborná praxe našich žáků 8. a 9. tříd ve SŠ technické v Mostě- Velebudicích. Naši žáci pracovali pod odborným vedením učitelů odborného výcviku. Nejčastěji se chlapcům věnovali UOV p. Miroslav Rek, Pavel Tyrner, Jiří Schůt a Milada Schůtová.

Praxe našim chlapcům přinesla výbornou přípravu na budoucí život, jsou lépe připraveni na přechod ze ZŠ na SOU,  lépe se nyní umí orientovat v učebních oborech, vědí, jakou práci vykonávají zámečníci, strojní mechanici, truhláři, tesaři, klempíři, montéři suchých staveb, zedníci, instalatéři, automechanici atp.

Oceňujeme velmi pěkný přístup učitelů odborného výcviku k našim žákům

 

Zapsala: Šašková Lenka, Niklová Alena, Rak Petr