Archiv: !
Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534
příspěvková organizace

Vzdělávání se všem vyplatí

Žáci devátých ročníků byli překvapeni, co učni a učenky dokáží.

V úterý 19.11.2013 žáci a žákyně devátých tříd naší školy měli možnost podívat se na průběh jednoho vyučovacího dne ve Střední škole technické gastronomické a automobilní Chomutov. Na školách v Jirkově a Údlicích si prohlédli učebny a praktická pracoviště. Na vlastní oči se přesvědčili, že již v prvním roce "učení" studenti dokáží pracovat odborně a samostatně. Při prohlídce vystavených prací naši žáci nechtěli věřit, že jsou to produkty studentů a ne profesionálů. Mnozí s nadšením tvrdili, že se do učilišť v Jirkově či Údlicích příhlásí. Přejme jim, ať se tak stane.

 

Mgr. Věra Štičková a Mgr. Jana Nekolová