Archiv: !
Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534
příspěvková organizace

Bioodpad: Vyplňování dotazníků

Žáci a žákyně oslovovali kolemjdoucí občany města Mostu.

V rámci projektu Bioodpad - odpad plný živin, žáci a žákyně třídy 8. B oslovili s dotazníky i kolemjdoucí naší školy. Pokud s tím lidé souhlasili, tak s nimi vyplnili dotazník a některé z kolemjdoucích si i vyfotili. Žáci si při této činnosti osvojovali komunikaci s lidmi a také práci s dotazníky. Všechny žáky a žákyně tato práce velmi bavila. Celkem oslovili 35 kolemjdoucích lidí v okolí naší školy. Většina z oslovených , byla ochotna s žáky dotazník vyplnit a někteří z nich s nimi o problému kompostování i diskutovali, nebo přidali své zkušenosti. Všem žákům i ochotným občanům tímto velmi děkuji.

Napsala Alena Niklová, nafotili žáci a žákyně 8.B