Archiv: !
Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534
příspěvková organizace

Velikonoční výstava

Již tradiční výstavka na naší škole.

Dne 15. 4. 2014 proběhla na škole již tradiční velikonoční výstavka. Žáci nejenom naší školy, ale i ostatních MŠ a ZŠ, si zde opět mohli prohlédnout výrobky žáků naší školy, které společně vytvořili v hodinách pracovních činností. Opět zde bylo k vidění mnoho nových a krásných nápadů s jarní a velikonoční tématikou. Pro malé děti zde byly již tradičně připraveny "dílny", kde si za pomoci dívek  z 8.B mohly sami vyrobit přáníčka, polepovaná vajíčka, zajíčky na stojánku a figurky ze slaného těsta. O všechny tyto výrobky byl velký zájem. Návštěvníci výstavky měli možnost vidět na vlastní oči pletení věnečků z papíru a zdobení velikonočních perníčků, které předváděly naše paní učitelky. I když nám tentokrát počasí moc nepřálo, přesto výstavku navštívilo dost žáků z MŠ i ZŠ. Velmi se líbila, např. žákům z MŠ Fr. Malíka, ZŠ Zlatnické, 15. ZŠ v Mostě, 3. ZŠ v Mostě a jiným. Výstavku navštívilo také mnoho rodičů a rodinných příslušníků žáků naší školy, kteří se přišli podívat na výrobky nejen svých dětí.

Velké poděkování patří všem žákům a paní učitelkám, kteří vystavovali své výrobky. Další velký dík patří všem, kteří se podíleli na výzdobě haly na výstavku (paní učitelkám i žákům) a také všem, kteří pomáhali s organizací výstavky.

Doufáme, že se výstavka opět líbila, že zde návštěvníci načerpali mnoho nových nápadů, a že se opět uvidíme na výstavce vánoční. Všem děkujeme za návštěvu.

Napsala Alena Niklová - organizátor výstavy

Prohlédněte si záložku Fotogalerie - album Velikonoční výstava