Archiv: !

Do práce na kole nebo pěšky.

Náš tým nazvaný čtyřlístek / Ivana Koutná., Monika Černá, Jana Drážková a Ivana Jelínková / se rozhodl, zúčastnit se celostátní soutěže „Do práce na kole“

Náš tým nazvaný čtyřlístek  / Ivana Koutná., Monika Černá, Jana Drážková a Ivana Jelínková / se rozhodl, zúčastnit se celostátní soutěže „Do práce na kole“, která probíhá již po osmé vždy v měsíci květnu. Do registrace se přihlásilo mnoho soutěžících z různých krajů republiky. S upřímnou skromností chceme symbolicky reprezentovat naši školu.

Cílem je motivovat ostatní, aby zanechali své palivové přibližovadlo v garáži a pokud je to možné, docházet (dojíždět) do práce a zpět pěšky nebo na kole.

Pro zviditelnění a motivaci si oblékáme sluníčkové tričko s nápaditým logem z příjemné

BIO bavlny.

Soutěž je součástí projektu, který je směrován s ekologickým podtextem na záchranu města a na   prevenci zdraví každého z nás, zvláště těch, kteří žijí právě ve městě. Chceme, aby se všem lépe dýchalo, proto s chutí plníme podmínky soutěže. 

               

 

                                                                                                 Zpracovala  I.Koutná