Archiv:

Návštěva Art pointu v knihovně

…aneb barevné dopoledne…

Druhý lednový týden žáci 8. AS, 8. BS a 10. AS zahájili návštěvou Art pointu v knihovně, kde je připravena instalace „Rozsviť dobro“. Milá paní průvodkyně nás zasvětila do příběhu a významu barev, poté jsme tančili a malovali akrylovými neonovými barvami, které pod UV žárovkami krásně zářily. Všem se akce moc líbila a těšíme se na další instalaci na jaře.

Text: Mgr. Regina Muchnová

Foto: Mgr. Regina Muchnová, Mgr. Ivana Jelínková