Jablíčková svačinka ve 3.BS
Zábavná aktivita pro děti v projektu Ovoce a zelenina do škol.
V rámci projektu Ovoce a mléko do škol jsme si s dětmi povídali o jablíčkách. Jablíčka jsme třídili podle druhu, společně je nakrájeli a poté s chutí snědli. Aktivita byla pro děti zábavná a zároveň podporovala zdravé stravovací návyky.
Text a foto: Bc. Tereza Bechyňská, Petra Králová






