Archiv:

"Slunce svítí všem" i v 5. A.

Žáci vyráběli sluníčka z různých materiálů.

"Slunce svítí všem" je logem naší školy. Žáci 5. A se zapojili do projektu, výroby sluníček. Kreativně a s chutí se pustili do výroby, při které využili různé odpadové materiály a dřevo. 

Foto a text: Mgr. Jana Hofferová