"Slunce svítí všem" i v 5. A.
Žáci vyráběli sluníčka z různých materiálů.
"Slunce svítí všem" je logem naší školy. Žáci 5. A se zapojili do projektu, výroby sluníček. Kreativně a s chutí se pustili do výroby, při které využili různé odpadové materiály a dřevo.
Foto a text: Mgr. Jana Hofferová








