Sladké loučení s aktivitou Wellbeing
Žáci upekli dobroty a vyrobili nanuky na léto
Školní aktivita Wellbeing se v tomto školním roce pomalu blíží ke svému konci, a tak se žáci rozhodli, že si připraví skvělou tečku ve školní kuchyňce. Jako první se pustili do pečení čokoládového moučníku brownies. Sladká vůně pronikla do celé školy. Mezitím, co se tato dobrota pekla v troubě, připravili žáci slané šneky z listového těsta, na kterých rozhodně nešetřili šunkou ani sýrem. Na úplný závěr myslely děti i na současné horké počasí a vyrobily si osvěžující domácí nanuky. Ty teď odpočívají v mrazáku a budou dokonale připravené na nadcházející letní dny. Celé pečení provázela skvělá nálada, která dokonale vystihla samotný název aktivity.
Text a foto: Mgr. Blanka Kučerová







