Archiv: !

Podzimní soutěžení 6. a 7. tříd

Naši žáci vyhráli 2. a 3. místo.

V měsíci listopadu p. uč. Hofferová vyhlásila ekologickou soutěž pro žáky 6. a 7. tříd naší školy a ZŠS v Litvínově. Žáci dostali tři úkoly z oblasti péče o zdraví, ze znalostí listnatých stromů a všeobecného přehledu o ochraně přírody. Všichni žáci si s úkoly poradili velmi dobře, ale vítěz mohl být jen jeden.  Všechny úkoly nejlépe vypracovali  a první místo získali žáci ze 7. třídy ZŠS Litvínov pod vedením p. uč. Trnkové, na druhém místě se umístila třída 6. A p. uč. Křížové a na třetím místě skončila třída 7. B p. uč. Schützové. Třídy za své soutěžení dostaly diplomy a malé odměny.

Děkuji všem zúčastněným žákům a p. učitelkám za spolupráci.

Text: Mgr. Jana Hofferová

Foto: Mgr. Dagmar Křížová, Mgr. Petra Schützová