Archiv: !
Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534
příspěvková organizace

Projekt Veselé zoubky

Čistit zoubky nás baví, proto máme chrup zdravý!

     Ve středu 26.5.2021 proběhla první část programu projektu „Veselé zoubky“, do kterého se přihlásila naše škola u společnosti DM. Tématem programu je správná péče o zuby a prevence vzniku zubního kazu. Naši žáci budou jednotlivé materiály zpracovávat v několika etapách. V první části všichni přihlášení obdrželi společností DM přiložené balíčky se zubní hygienou a za pomoci paní učitelky Remutové se zábavnou formou oživili, jak a kdy má správná zubní hygiena probíhat, co je zubní kaz a proč jej na zubech nikdo nechce. V dalších projektových časech na malé účastníky čeká videoukázka, pohádka, pexeso, omalovánka, doplňovačka i křížovka.

Ale to zase až příště.

 

Zapsala: metodik prevence rizikového chování žáků Mgr. Věra Štičková