Archiv: !

Projekt Veselé zoubky

Čistit zoubky nás baví, proto máme chrup zdravý!

     Ve středu 26.5.2021 proběhla první část programu projektu „Veselé zoubky“, do kterého se přihlásila naše škola u společnosti DM. Tématem programu je správná péče o zuby a prevence vzniku zubního kazu. Naši žáci budou jednotlivé materiály zpracovávat v několika etapách. V první části všichni přihlášení obdrželi společností DM přiložené balíčky se zubní hygienou a za pomoci paní učitelky Remutové se zábavnou formou oživili, jak a kdy má správná zubní hygiena probíhat, co je zubní kaz a proč jej na zubech nikdo nechce. V dalších projektových časech na malé účastníky čeká videoukázka, pohádka, pexeso, omalovánka, doplňovačka i křížovka.

Ale to zase až příště.

 

Zapsala: metodik prevence rizikového chování žáků Mgr. Věra Štičková