Archiv: !

Turnaj ve florbale

Na naší škole vzniká další tradice!

Po loňském prvním ročníku konání  turnaje ve florbale, se tento na naší škole opět odehrál 4.4.2016. Žáci II. stupně školy a studenti PŠ sestavili čtyřčlenná smíšená družstva, která bojovala o nejlepší výsledky v turnaji. Boje byly nelítostné, ale „nefér“ jednání hráčů se nepřipustilo. K upozornění  na chování nebo vyloučení nedošlo, hráči se soustředili na hru. Zdeněk Kohout dostal cenu FAIR PLAY.

 A které družstvo hrálo florbal nejlépe?

3. místo: VI.A (J. Štefan, N. Gábor, S. Dupák, A, Grundza)

2. místo: IX.A (V. Ptáková, S. Fraňová , E. Lega, P. Girga)

1. místo: VIII.A (E. Bílý, M. Švihura, R. Banda, R. Daniš)

 

Nejlepší střelec  turnaje byl ERIK BÍLÝ z VIII.A, nejlepší hráč byl EMIL LEGA z IX.A.

 

 

Zapsaly Lenka Šašková a Věra Štičková

Více na záložce fotogalerie