Archiv: !
Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534
příspěvková organizace

Turnaj ve florbale

Na naší škole vzniká další tradice!

Po loňském prvním ročníku konání  turnaje ve florbale, se tento na naší škole opět odehrál 4.4.2016. Žáci II. stupně školy a studenti PŠ sestavili čtyřčlenná smíšená družstva, která bojovala o nejlepší výsledky v turnaji. Boje byly nelítostné, ale „nefér“ jednání hráčů se nepřipustilo. K upozornění  na chování nebo vyloučení nedošlo, hráči se soustředili na hru. Zdeněk Kohout dostal cenu FAIR PLAY.

 A které družstvo hrálo florbal nejlépe?

3. místo: VI.A (J. Štefan, N. Gábor, S. Dupák, A, Grundza)

2. místo: IX.A (V. Ptáková, S. Fraňová , E. Lega, P. Girga)

1. místo: VIII.A (E. Bílý, M. Švihura, R. Banda, R. Daniš)

 

Nejlepší střelec  turnaje byl ERIK BÍLÝ z VIII.A, nejlepší hráč byl EMIL LEGA z IX.A.

 

 

Zapsaly Lenka Šašková a Věra Štičková

Více na záložce fotogalerie