Archiv: !

Sportujeme s Jiřím Šlégrem

Sportem se dá dobře vyplnit náš volný čas

Návštěva známého hokejisty Jiřího Šlégra na naší škole, byla velikým zážitkem pro naše žáky i učitele. Jiří Šlégr si naši školu vybral v rámci projektu „Sportujeme s Jiřím Šlégrem“ a pohovořil o důležitosti sportu nejen ve škole, ale i v rámci volného času dětí a mládeže. Vyprávěl nám o úspěších a neúspěších ve své sportovní kariéře a následně odpovídal na zvídavé otázky našich žáků. A že těch otázek bylo J

Svým projektem chce zlepšit současnou situaci, kdy děti málo sportují. Stávají se obéznějšími a svůj čas tráví u počítačů, tabletů a v horším případě užíváním drog.

Na konci nám ochotně rozdal několik desítek podpisů a svůj úsměv zvěčnil na fotografiích. Tímto Jiřímu Šlégrovi děkujeme J

 

 

Text a foto: Mgr. Jana Nekolová