Archiv: !

Ptáte se nás, jak jsme strávili „Den dětí?“

Co jsme dělali za aktivity?

Podle reakcí našich žáků, perfektně. Co jsme dělali? Nejprve jsme shlédli velmi zajímavou ukázku, jak se chovat ve škole v případě “ZLÉ OSOBY!“ A názorně nám bezpečné chování vysvětlili členové klubu historie ozbrojených složek. Byli mezi námi již potřetí. Po krátké přestávce jsme si zasoutěžili v branném závodě. Disciplínami byly hod kroužky, srážení kuželek, přenos zraněného, střelba z velkého praku a hod na koš. Poslední disciplínou byla střelba ze vzduchovek. Samozřejmě jsme mezi jednotlivými disciplínami běželi.

A vítězná družstva? Kategorii 1. stupeň ZŠ - 1. místo 3. B. Na místě druhém žáci 5. A.

Na 2. Stupni vyhráli běžci ze 7. A, za nimi v těsném závěsu se na druhém místě umístila 9. A. V kategorii PŠ a ZŠS zvítězili žáci z PŠ 1A. Druhé místo obsadilo družstvo 7. CS.