Archiv:

Turnaj v bowlingu...

...mezi druháky a třeťáky na Benediktu v Mostě.

Dne 4. června 2024 se na Benediktu v Mostě uskutečnil vzrušující turnaj v bowlingu, kterého se zúčastnili žáci 2. A a 3. B. Cílem bylo zjistit, kdo z nich se stane nejlepším hráčem. Hra byla napínavá a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo se stane vítězem.

Nakonec první a druhé místo obsadili zástupci třeťáků, kteří předvedli skvělé výkony a zaslouženě si odnesli zlaté a stříbrné medaile. Třetí místo obsadil žák druhé třídy, který svým výkonem dokázal, že i druháci mají co nabídnout.

Všichni hráči obdrželi sladkou odměnu a diplom, který jim předával „instruktor bowlingu“. Vítězům se dostalo zaslouženého potlesku a všichni jim upřímně přáli jejich úspěch. Turnaj se velmi vydařil, žáci bojovali statečně a ukázali, že v bowlingu mají velký potenciál.

Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na další sportovní akce!

Text: Mgr. Dagmar Křížová